Drobečková navigace

E-shop > Příze

Příze

Handmade příze převážně z ovčí vlny, ale i dalších materiálů

  • Přírodní

    Příze z nejen ovčích roun mnoha přírodních odstínů.

  • Barvené a efektní

    Námi barvené a předené příze z různých materiálů - každá je originál.


Parametrické vyhledávání

2 Následující
Zobrazeno 28 - 35 položek z 35

Příze Shetlandská ovčí tmavě hnědá

Handmade příze z ovčího vlny - shetlandského plemene z britských ostrovů v přírodním tmavě hnědém odstínu, dvojmo skaná, středně silná. Je velmi měkká, středně hrubá, vhodná zejména na pletené ponožky nebo rukavice.

Cena
288,00 Kč

Příze Snake

Handmade silnější dvojmoskaná příze upředená z australského merina - ovčího rouna 18 mic jemného, které také nabízíme v našem eshopu. Je nekousavá, jemná. Pro jehlice cca 4-5.

Cena
600,00 Kč

Příze Spektrum

Handmade velmi slabá jednoskaná příze z australského merina - ovčího rouna, 18 mic jemného, upředená tak, že byly postupně použity všechny teplé barevné odstíny. Je nekousavá, jemná. Pro jehlice cca 2-3.

Cena
1 000,00 Kč

Příze Terezka

Handmade silná dvojmoskaná příze upředená z australského merina - ovčího rouna 18 mic jemného, které nabízíme v našem eshopu. Je nekousavá, jemná. Pro jehlice cca 6-7.

Cena
280,00 Kč

Příze Tulipán

Handmade silnější jednoskaná příze z australského merina - ovčího rouna 18 mic jemného, ručně barvená a s úpravou superwash. Je nekousavá a jemná. Pro jehlice cca 5-6.

Cena
180,00 Kč

Příze z velbloudí srsti I.

Handmade příze z jemné velbloudí srsti v přírodním světle hnědém odstínu, dvojmo skaná, středně silná. Je velmi měkká a jemná. Stejnou přízi máme k dispozici i v jiných délkách Příze z velbloudí srsti II., Příze z velbloudí srsti III.

Cena
888,00 Kč

Příze z velbloudí srsti II.

Handmade příze z jemné velbloudí srsti v přírodním světle hnědém odstínu, dvojmo skaná, středně silná. Je velmi měkká a jemná. Stejnou přízi máme k dispozici i v jiných délkách Příze z velbloudí srsti I., Příze z velbloudí srsti III.

Cena
200,00 Kč

Příze z velbloudí srsti III.

Handmade příze z jemné velbloudí srsti v přírodním světle hnědém odstínu, dvojmo skaná, středně silná. Je velmi měkká a jemná. Stejnou přízi máme k dispozici i v jiných délkách Příze z velbloudí srsti I., Příze z velbloudí srsti II.

Cena
600,00 Kč

2 Následující
Zobrazeno 28 - 35 položek z 35

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Cizí měny

  • Koruna česká
  • Euro